23.08.2010 20:00

ARTÉZIA Štěchov - Sokol Rozhraní

Artézia Štěchov - Sokol Rozhraní 1:2 (1:2)

Žádná změna se nekonala. Ne, konala. Tentokrát nás na půdu soupeře nejelo osm, ale sedm. Přesto jsme dokázali zvítězit.

Ani domácí nebyli v plné síle, měli však čtyři hráče na střídání. Od začátku zápasu se nám dařilo hrát naši hru, dobře jsme bránili a pouštěli se do rychlých protiútoků. První branka utkání padla po akci Luboše, který podél brankové čáry přešel přes dva protihráče a následně předložil do ideální pozice ideálně naběhnuvšímu Tomíkovi - 1:0. Naše vedení zvýšil Ondra, po Kaprově přihrávce z pravé strany se nemýlil střelou po zemi k tyči. Vzápětí jsme mohli přidat třetí branku, ale Kapr špatně vyhodnotil situaci tři na jednoho. Gól však padl na druhé straně, těsně před koncem prvního poločasu se Artézia vrátila do hry, za obvykle nechybující Číslo 3 propadl balon a domácí hráč tváří v tvář Pedymu skóroval - 2:1.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném stylu jako ten první, dobře jsme bránili a nepouštěli soupeře do vyložených šancí. Další branka už nepadla, za zmínku určitě stojí tyčka nastřelená Lubošem. Vítězství 2:1!

Pro Štěchovské: Díky za pohoštění a ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám!

Sestava: Pedy - Číslo 3, Karel, Kapr - Tomík, Ondra, Luboš

Branky: Tomík, Ondra